© 2021   |   all rights reserved   |   Leen Vandierendonck

2023    Group show with Lieve D'Hondt Gevaertsdreef 1 Oudenaarde sept/okt 2023

 

2023     Solo show CC Stroming, Berlare 05-19/03/2023

 

2022     Group show Diskus, Aalst 01-16/10/2022

             Joke Devynck, Goele Maes, Leen Vandierendonck

2022     Group show An anthology of encouters 02-04/09/2022

             Henri Lebbestraat 25, 8790 Waregem

             Jean-Marie Bytebier, Joachim Coucke, Alice Demont, Robert Devriendt, Florin Maen, Joost Pauwaert,

             Sarah and Charles, Lukas Vandenabeele, Leen Vandierendonck, Ane Vester

             Curated by Roxane Baeyens & Joachim Coucke

2022     POSTPONED Group show The Silence of the Fish, Brugge 17/09/2022

             Zeli Bauwens, Thomas Barbier, Thomas Boel, Tom Bogaert, Charlotte Bouckaert, Randall Casaer, Laurence

             Chrisiaans, Femke den Hollander, Ronny Delrue, D.D. Trans, Riet Eeckhout, Kris Fierens, Gustav Bert Koeck,

             Honoré d'O, Sybren Janssens, Maarten Inghels, Matthijs Kimpe, Stephanie Lamoline, Kris Martin, Sylvie De

             Meerleer, Monali Meher, Sophie Muller, Magalie Munters, Wim Nival, Tinka Pittoors, Ria Pacquée, Laura R.

             Allaert, Gwendoline Robin, Lukas Vandenabeele, Leen Vandierendonck, Sarah Van Marcke, Jan Verhaeghe

 

2022     Group show Voi-Là 28/12/2021 - 05/01/2022
 https://www.zebrastraat.be/nl/zebrawoods/2021/voila


             Benny Luyckx, Camiel van Breedam, Carl De  Keyzer, Dirk Casteleyn, Dominiq V.D. Wall, Guy Slabbinck,


             Hans Vandekerckhove, Helena Van Driessche, Honoré d’O, Injas Devoldere, Leen Van Tichelen,

             Leen 
Vandierendonck, Marcase, Nick Ervinck, Pjeroo Roobjee, Rebecca Dufoort, Stephanie Leblon,

             Thang
 Long Lam, Thomas Verfaillie

2021     Group show Postkaarteditie Rifugio val di Togno KunstWerkKunst 31/10/2021 14h-20h

             Adelheid De Witte, Arnold Lybeer, Bert Drieghe, Chris Gillis, Christof Malfliet, Dirk Van Severen, Hanse Cora,

             Idris Sevenans, Jana Herteleer, Jeroen Termote, Kelly Schacht, Koen Fillet, Koen Vos, Leen Vandierendonck,

             Loes De Gendt, Louise Delanghe, Luc Dondeyne, Marthe Hoet, Max Kesteloot, Randall Casaer, Rosaline Fiems,

             Thomas Bogaert, Thomas Vandenberghe, Zena Van den Block

2021     Group show SOS Diksmuide 11/07 - 29/08

             Peter Van Ammel, Simon Barroo, Alexander Bossuyt, Saskja Snauwaert, Kristof Santy, Elke Desutter,

             Sien Godderis, Sven Verhaeghe, Karel Noyez, Peter Simoen, Herbert Vandendriessche, Peter Defurne,

             Goedele Vanbesien, Leen Vandierendonck, Emma Loosbergh, Tiemke Gauderis, David Bruneel, Charlot Winne,

             Flore Tanghe, Suleika Van der Jeugdt, Thomas Eggermont, Elien Ronse, Jolijn Baeckelandt & Christophe Denys

 

2021     Group show Kunstroute omgeving Eendenkooi, Berlare 04/07 - 31/08

             Ann Verdonck, Thijs Van der Linden, Anouk Van Puyvelde, Zeli Bauwens, Thomas Eggermont, Anja Vermeir,

             Anouk Thijs, DD Trans, Irja Syversten, Leen Vandierendonck

2021     planned in 2020 but POSTPONED DUE TO CORONA / UPCOMING Group show Op Eigen Hout Stadshal Gent

             https://visit.gent.be/nl/agenda/op-eigen-hout

             Florien Allemeersch, Joke Baessens, Peter Bodequin, Ion Chisca, Loes De Gendt, Kelly Durieu,

             Dominique Ebbeng, Jef Faes, Juno Kerckhof, Gabriëlle Kerkhofs, Vanessa Lagaert, Jo Solange Lambelin,

             Bert Lezy, Louis Libbrecht, Kürt Maes, Nicole S. Pousset, Kristof Ribus, Jeff Swinnen, Stefan Tackx,

             Mark Van Crombrugge, Liesbeth Vandenschrieck, Leen Vandierendonck, Karen van Dooren,

             Anouk Van Hooydonk, Hans Vanneste, Anton Van Steelandt, Mark Verbrugge, Steven Verstuyft,

             Erna Vollrath en Godelieve Weuts.

2021     Group show Art Ghent Ronse (a total performance) van Ben Benaouisse 21/05/06

2020     Group show Future Proof (proposals) Platvvorm Deinze

             https://platvvorm.org/2020/09/04/future-proof-proposals/

             Met werk van Joachim Mares, Vincent Knopper, Sam De Buysere, Paul L. Van Haegenbergh,

             Corry Vandermassen, Jan Vandeplancke, Jeroen De Wandel, Diego Latruwe, Marijs Kempynck,

             Leen Vandierendonck en Lize Blauw; samengesteld door Katelijne De Corte en Jonas Lescrauwaet. 

2020     Solo show Herhalingen | Iterations Flooat. Aalter

 

2019     Group show SOS Diksmuide

2019     Group show CC Zwaneberg Klein Sculptuur

 

2018     Group show CC Zwaneberg Abstracte Schilderkunst

2018     Solo show By'ro & KBAK Oudenaarde

2018     Group show Le Salon Blanc SB34 Oostende

2018     Groupshow Antwerp Art Weekend Kunst in Huis

 

2017     Group show De Kotroute

2017     Group show Grote Prijs Actuele Tekenkunst stad Ronse

 

2016     Group show Klein Sculptuur CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg

 

2015     Group show Red Cross Art Contest

             Laureaat

2015     Group show Achtste Editie Nationale Prijs voor schilderkunst Ieper Louise Dehem

             eervolle vermelding

2015     Group show One Armed Man, Antwerpen

2015     Group show Grote Prijs Actuele Tekenkunst stad Ronse